Radca Prawny Warszawa Ursus Skorosze - Agata Maksjan-Wójcik

Jestem radcą prawnym z Warszawy.

Moja specjalizacja?
Pomaganie ludziom
i ich firmom
w problemach prawnych.


Dzień dobry, nazywam się Agata Maksjan – Wójcik. Od 2005 r jestem Radcą Prawnym i prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w WarszawieJestem także mediatorem cywilnym. Prowadzę mediacje cywilne i gospodarcze od 2008 r, mediacje rodzinne a także mediacje online.

Radca prawny to dla mnie praca marzeń. Klienci czują to od pierwszego spotkania i chętnie zostają ze mną na lata. Zachęcam do przekonania się, dlaczego.

Spotkaj się ze mną w mojej Kancelarii w Warszawie lub on-line.


Pomoc prawna – co oferuję?

 

Pomagam przedsiębiorcom jak i klientom indywidualnym. Oferują pomoc prawną z takich dziedzin prawa jak: prawo cywilne (w tym wyjątkową wiedzę z prawnych zagadnień leasingu, najmu, w tym także wynajmu samochodów – car rental, car sharing), bankowe, pracy, upadłościowe, restrukturyzacyjne, wekslowe, handlowe, rodzinne, windykacja należności, mediacje ale także kompleksowe doradztwo, zastępstwo w sądzie czy inne zadania, które teraz odciągają Twoją uwagę.

* * * 

Ty skupiasz się na rozwoju firmy, a ja oferuję zaś cały potrzebny czas, jak również wiedzę i uwagę oraz przemyślaną obsługę prawną.

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan – Wójcik to więcej niż obsługa prawnaJesteśmy wygodnym partnerem dla małych i średnich firm,
bo oferujemy wiele usług w jednym miejscu. Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedziny finansów i rachunkowości zarządczej czy z dziedziny BHP, możemy zaoferować inne usługi np. finanse, rachunkowość czy nawet BHP.

Dla mnie Twoja sprawa jest ważna. Bo jest Twoja.

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan – Wójcik w Warszawie
Wybrane opinie klientów

 

Kancelaria z najwyższym zaangażowaniem podchodzi do wszystkich zleconych jej spraw, elastycznie reaguje na potrzeby naszej spółki, spełniając wszystkie nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego przebiegu współpracy z Kancelarią.

 

Współpracując z Kancelarią Radcy Prawnego Agaty Maksjan, dzięki przygotowaniu merytorycznemu pracowników Kancelarii i ich profesjonalizmowi znacząco wzrósł poziom odzyskiwalności należności od naszych dłużników. 

 

Mecenas Agata Maksjan wykazywała się rzetelnością, profesjonalizmem, dużą elastycznością oraz skutecznością w działaniu. Mecenas Maksjan z dużym zaangażowaniem oraz wnikliwością rozwiązywała pojawiające się problemy natury prawnej oraz podejmowała działania zmierzające do eliminowania bądź jak najszerszego ograniczania ryzyk prawnych 

 

Profesjonalne podejście do każdej ze spraw, wysokie standardy staranności oraz satysfakcjonująco układająca się współpraca, dają podstawy do polecenie usług prawnych świadczonych przez Kancelarię Radcy Prawego Agaty Maksjan, każdemu kto potrzebuje profesjonalnej i efektywnej pomocy prawnej.

 

Pani Agato, jestem pod nieustającym wrażeniem po naszym spotkaniu i rozmowie. Co do losów sprawy jestem bardzo zadowolona i spokojna bez względu na przyszły rezultat wiedząc, że mogę liczyć na Pani wsparcie, eksperta, jakiego poszukiwałam. Natomiast nadal nie dowierzam szczęśliwemu losowi, który kierując mnie do Pani jako fachowca obdarował dodatkowo bezinteresownym prezentem w postaci spotkania z Człowiekiem. Dziękuję Bardzo.


usługi prawne Warszawa  - kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan – Wójcik
Współpraca na odległość


Pomoc prawna przez internet może być doskonałą i bezpieczną alternatywą dla spotkania twarzą w twarz. Rozwiązaliśmy w taki sposób dziesiątki spraw w całej Polsce. Chociaż siedziba Kancelarii  znajduje się Warszawie Ursus, po pomoc prawną zwracają się przedsiębiorcy i mieszkańcy nie tylko Warszawy i okolic (Piastowa, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Reguł, Michałowic, Opaczy, Raszyna, Milanówka) ale także z całej Polski, szukając pomocy m.in w problemach z leasingiem, pożyczką, najmem czy w wielu innych. 


Góry to szkoła życia, ale też pełen, psychiczny i fizyczny relaks.
Góry to szkoła życia, ale też pełen, psychiczny i fizyczny relaks.

Radca Prawny z Warszawy

Poznaj mnie bliżej

Jestem prawnikiem ponad dwadzieścia lat, radcą prawnym ponad piętnaście. Od 2005r prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w Warszawie Ursus. Angażuję się w ważne dla mnie sprawy od najmłodszych lat, kiedyś jako młoda wolontariuszka a dziś jako ekspert.


Blog o prawie i pomaganiu. Czytaj i pytaj


Na blogu piszę o tym, czym zajmuję się na co dzień i co może być przydatne dla wielu osób, nie tylko potencjalnych klientów. Wiedza prawna może przydać się każdemu z nas.


Potrzebujesz pomocy prawnej?

Napisz do mnie


Jaką sprawę chciałbyś rozwiązać? Przyjrzenie się jej nic nie kosztuje, a może uwolnić wiele możliwości.