Pomoc prawna online – Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik

Szanujemy Państwa czas, dlatego aby ułatwić współpracę z naszą Kancelarią, oferujemy możliwość uzyskania pomocy prawnej także online.

Pomoc prawna -online – w tym celu możecie Państwo skorzystać z poniższego formularza lub przesłać na adres: kancelaria@maksjan.pl:

  • pytanie prawne – jeżeli chcecie Państwo uzyskać poradę prawną albo

  • wyczerpującą charakterystykę stanu faktycznego wraz z niezbędnymi dokumentami – jeżeli chcecie Państwo uzyskać opinię prawną.

Przedstawiciele Kancelarii niezwłocznie skontaktują się z Państwem określając termin i koszt udzielenia porady prawnej lub sporządzenia opinii prawnej.

kontakt: https://maksjan.pl/kontakt/

Online możecie Państwo skorzystać także z innych usług oferowanych przez Kancelarie. W szczególności możecie  zwrócić się o zaopiniowanie umowy albo o sporządzenie projektów aktów wewnętrznych (np. regulaminów, statutów), czy też umówić się na spotkanie w Kancelarii. Zapraszamy do skorzystania z tej formy kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 503-002-777 albo pod adresem mailowym kancelaria@maksjan.pl  jak również za pośrednictwem poniższego formularza:

Nasi prawnicy są członkami Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie