Agata Maksjan-Wójcik – Kancelaria Radcy Prawnego w Warszawie

Agata Maksjan-Wójcik
Radca Prawny, Mediator
założycielka Kancelarii
członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie

Moja specjalizacja to pomaganie ludziom i ich firmom w problemach prawnych

Agata Maksjan-Wójcik

Radca Prawny, Mediator
założycielka Kancelarii
członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie

Radca Prawny, Mediator w Warszawie Agata Maksjan-Wójcik

Dzień dobry, nazywam się Agata Maksjan – Wójcik. Jestem Radcą Prawnym, dla którego liczy się człowiek. W 2005r założyłam Kancelarię Radcy Prawnego w Warszawie. Od 2008r jestem także mediatorem. Prowadzę mediacje cywilne i gospodarcze, pracownicze i rodzinne, w tym także mediacje online.

Wspieram i otaczam opieką prawną przede wszystkim:

  • rodziny
  • pracowników i pracodawców
  • działalności gospodarcze
  • małe i średnie spółki
  • podmioty finansowe

Udzielam porad prawnych, sporządzam opinie prawne, opiniuje i przygotowuje projekty umów, ugód, porozumień, reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych ale także pomagam klientom w rozwiązywaniu sporów i konfliktów w drodze alternatywnych metod rozwiazywania sporów. Uważam, że w wielu sprawach, rozstrzygnięcia sądowe, powinny być ostatecznością. Z doświadczenia wiem, że wiele sporów i konfliktów można rozwiązać na drodze polubownej.

Radca prawny to dla mnie praca marzeń. Klienci czują to od pierwszego spotkania i chętnie zostają ze mną na lata. Zachęcam do przekonania się, dlaczego.

Spotkaj się ze mną w mojej Kancelarii w Warszawie lub on-line.

Pomoc prawna – w czym pomagam

 

Oferuję pomoc prawną z zakresu:

Dla mnie Twoja sprawa jest ważna. Bo jest Twoja.

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan – Wójcik w Warszawie
Wybrane opinie klientów

 

Kancelaria z najwyższym zaangażowaniem podchodzi do wszystkich zleconych jej spraw, elastycznie reaguje na potrzeby naszej spółki, spełniając wszystkie nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego przebiegu współpracy z Kancelarią.

 

Współpracując z Kancelarią Radcy Prawnego Agaty Maksjan, dzięki przygotowaniu merytorycznemu pracowników Kancelarii i ich profesjonalizmowi znacząco wzrósł poziom odzyskiwalności należności od naszych dłużników. 

 

Mecenas Agata Maksjan wykazywała się rzetelnością, profesjonalizmem, dużą elastycznością oraz skutecznością w działaniu. Mecenas Maksjan z dużym zaangażowaniem oraz wnikliwością rozwiązywała pojawiające się problemy natury prawnej oraz podejmowała działania zmierzające do eliminowania bądź jak najszerszego ograniczania ryzyk prawnych 

 

Profesjonalne podejście do każdej ze spraw, wysokie standardy staranności oraz satysfakcjonująco układająca się współpraca, dają podstawy do polecenie usług prawnych świadczonych przez Kancelarię Radcy Prawego Agaty Maksjan, każdemu kto potrzebuje profesjonalnej i efektywnej pomocy prawnej.

 

Pani Agato, jestem pod nieustającym wrażeniem po naszym spotkaniu i rozmowie. Co do losów sprawy jestem bardzo zadowolona i spokojna bez względu na przyszły rezultat wiedząc, że mogę liczyć na Pani wsparcie, eksperta, jakiego poszukiwałam. Natomiast nadal nie dowierzam szczęśliwemu losowi, który kierując mnie do Pani jako fachowca obdarował dodatkowo bezinteresownym prezentem w postaci spotkania z Człowiekiem. Dziękuję Bardzo.


Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan – Wójcik
Współpraca na odległość


Pomoc prawna przez internet może być doskonałą i bezpieczną alternatywą dla spotkania twarzą w twarz. Rozwiązaliśmy w taki sposób dziesiątki spraw w całej Polsce. Chociaż siedziba Kancelarii  znajduje się Warszawie Ursus, po pomoc prawną zwracają się przedsiębiorcy i mieszkańcy nie tylko Warszawy i okolic (Piastowa, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Reguł, Michałowic, Opaczy, Raszyna, Milanówka) ale także z całej Polski, szukając pomocy m.in w problemach z leasingiem, pożyczką, najmem czy w wielu innych. 


Góry to szkoła życia, ale też pełen, psychiczny i fizyczny relaks.

Radca Prawny z Warszawy

Poznaj mnie bliżej

Jestem prawnikiem ponad dwadzieścia lat, radcą prawnym ponad piętnaście. Od 2005r prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w Warszawie Ursus. Angażuję się w ważne dla mnie sprawy od najmłodszych lat, kiedyś jako młoda wolontariuszka a dziś jako ekspert.


Blog o prawie i pomaganiu. Czytaj i pytaj


Na blogu piszę o tym, czym zajmuję się na co dzień i co może być przydatne dla wielu osób, nie tylko potencjalnych klientów. Wiedza prawna może przydać się każdemu z nas.


Potrzebujesz pomocy prawnej?

Napisz do mnie


Jaką sprawę chciałbyś rozwiązać? Przyjrzenie się jej nic nie kosztuje, a może uwolnić wiele możliwości.