Kontakt – Kancelaria Maksjan – Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik

KONTAKT – KANCELARIA RADCY PRAWNEGO AGATA MAKSJAN-WÓJCIK

Adres:

ul. Składkowskiego 3 lok 169 (parter, klatka E)
02-497 Warszawa
(za C.H. Skorosze i Leroy Merlin w Al. Jerozolimskich)

Usługi świadczymy w siedzibie Kancelarii, po wcześniejszym umówieniu wizyty ale jesteśmy także gotowi spotkać się z Państwem także w Państwa siedzibie lub też w innym uzgodnionym miejscu.

Jak się z nami skontaktować?

Można się z nami skontaktować w następujący sposób:

Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon, za co bardzo przepraszamy. W takiej sytuacji bardzo prosimy o przesłanie smsa lub maila z prośbą o kontakt – oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.

Oddzwaniamy i odpisujemy na maila w godzinach pracy Kancelarii tj. w godzinach od 9-17, ale jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem także poza godzinami pracy Kancelarii.

Dane rejestrowe Kancelarii:

NIP 522-140-00-54

Regon 140016113

Nr rachunku bankowego 42 1140 2004 0000 3702 3709 1708

prawnik Warszawa; ale; prawo pracy porady; prawnik; dlatego; prawnik Ursus; dlatego że; leasing porady prawne; prawnik Skorosze; radca prawny Warszawa; prawnik alimenty; radca prawny Ursus, polecany prawnik; radca prawny Skorosze, obsługa prawna; obsługa prawna firm; obsługa prawna przedsiębiorstw; właśnie dlatego; kancelaria prawna Ursus; albo; usługi prawne dla firm; dlatego;  skuteczny prawnik; dlatego; kancelaria prawna Skorosze; w związku z tym; stała obsługa prawna; kancelaria prawna; prawnik online; w związku z tym; kancelaria radcowska; właśnie dlatego;  porady prawne; kancelaria radcowska Warszawa; dlatego; dobry prawnik; pomoc prawna; kancelaria prawna Warszawa; prawnik w firmie;  najlepszy prawnik; szukam prawnika; polecany prawnik; w związku z tym