Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik. Kompleksow pomoc prawna w zadłużeniu, negocjacje z wierzycielami, restrukturyzacja, upadłość.

Upadłość? Restrukturyzacja? Negocjacje z wierzycielami?

Jeżeli masz problemy finansowe i potrzebujesz pomocy prawnej, albo nie jesteś w stanie dłużej regulować ciążących na Tobie zobowiązań finansowych, lub też jesteś przedsiębiorcą i znalazłeś się w kryzysowym etapie działalności i potrzebujesz wsparcia 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą
Kancelarii Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik.

Pomagam dłużnikom w odzyskaniu wolności finansowej, wspieram w negocjacjach z wierzycielami, pomagam w restrukturyzacji jak i upadłości, w tym upadłości konsumenckiej. 

Potrzebujesz wsparcia prawnego? Masz pytania? Rozważasz ogłoszenie upadłości lub restrukturyzację?

Zapraszam do kontaktu. 

 

Upadłość?Restrukturyzacja?

Negocjacje z wierzycielami?

Komu pomagam?

  • osobom które mają problemy finansowe i potrzebują wsparcia prawnika ale także

  • dłużnikom i wierzycielom ale i

  • przedsiębiorcom i klientom indywidualnym, którzy nie prowadzącym działalności gospodarczej – konsumentom

Doświadczenie i profesjonalizm

Zajmuję się windykacją należności od 20 lat. Wielokrotnie reprezentowałam wierzycieli w postępowaniach sądowych czy egzekucyjnych, jak i prowadziłam szkolenia z windykacji należności. Udzielałam także pomocy prawnej dłużnikom, wspierając ich w negocjacjach z wierzycielami, reprezentując w sporach sądowych czy  w postępowaniach egzekucyjnych. Prowadziłam mediacje w sprawach o zapłatę. Przygotowywałam wnioski restrukturyzacyjne i o ogłoszenie upadłości a także reprezentowałam klientów w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie zdobyłam świadcząc usługi związane z windykacją czy restrukturyzacją przekonałam się, że bez względu na to, jak skomplikowana jest sytuacja finansowa czy ekonomiczna moich klientów – nie ma sytuacji bez wyjścia.

 

Potrzebujesz wsparcia?

Jestem po to aby Ci pomóc. 

Upadłość? a może restrukturyzacja? a może negocjacje z wierzycielami?

Wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuacje finansową,  wskaże Ci możliwe rozwiązania prawne i jednocześnie zarekomenduje najkorzystniejsze z nich.

 

Agata Maksjan-Wójcik, Radca Prawny, Mediator

Na jaką konkretnie pomoc możesz liczyć?

 

  • w ocenie sytuacji finansowej – aby zapewnić Ci kompleksową pomoc i wsparcie w wyjściu z zadłużenia, prowadzona przeze mnie Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik nawiązała współpracę z ze specjalistami z dziedziny m.in. finansów i rachunkowości. Dzięki temu możemy  pomóc Ci w szczególności w: porównaniu przychodów i kosztów, sporządzeniu programów naprawczych, wyborze optymalnych narzędzi restrukturyzacji itp. Więcej dowiesz się pod tym linkiem: Współpraca
  • restrukturyzacji wewnętrznej – np. w optymalizacji kosztów działalności, ale także struktury zatrudnienia, czy też renegocjacji umów itp.
  • negocjacjach z wierzycielami ale także
  • pozasądowej restrukturyzacji (m.in przygotowanie planu restrukturyzacji dla wierzycieli, ale także planu spłaty zobowiązań, zarekomendowanie prawnych zabezpieczeń zobowiązań, pomoc w negocjacjach, ale także  pomoc w opracowaniu projektów ugód, porozumień itp.) ale i
  • restrukturyzacji sądowej (m.in zarekomendowanie optymalnego postępowania restrukturyzacyjnego: [postępowanie o zatwierdzenie układu, przyśpieszone postępowanie układowe; postępowanie układowe; postępowanie sanacyjne], w przygotowaniu propozycji układowych itp.)
  • upadłości w tym upadłości konsumenckiej (m.in przygotowanie i złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości, reprezentowanie w postępowaniu upadłościowym przed syndykiem i sędzią komisarzem, reprezentowanie w postępowaniu o ogłoszeniu upadłości itp.)

Zapraszam do kontaktu.

Możesz się ze mną skontaktować za pośrednictwem maila kancelaria@maksjan.pl lub formularza kontaktowego albo też telefonicznie pod numerem telefonu +48 503-002-777

Przeanalizuje Twoją sytuacje, wskaże możliwe rozwiązania prawne i jednocześnie zarekomenduje najkorzystniejsze z nich.

Upadłość a może restrukturyzacja? negocjacje z wierzycielami?


Przydatne linki:

Pod tym linkiem znajdują się wzory stosowane w postępowaniu upadłościowym: Wzory w postępowaniu upadłościowym
Portal bankrut: portal-bankrut.pl
Monitor Sądowy i Gospodarczy: MSIG