Odszkodowania, roszczenia z OC, AC

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik: Odszkodowania dotyczące: wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, śmierci osoby bliskiej, uszczerbku na zdrowiu, inne

Jeżeli potrzebujesz pomocy w dochodzeniu odszkodowania od ubezpieczyciela albo szukasz wyspecjalizowanej Kancelarii w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych to zapraszam Cię do zapoznania się z  ofertą.  

Pomagam w:

 • dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych ale także
 • sporach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi ale i
 • sporządzeniu odwołania od decyzji ubezpieczyciela ale i
 • negocjacjach z ubezpieczycielem

Wspieram na każdym etapie postępowania. Na moją pomoc możesz liczyć zarówno na etapie przedsądowym, jak i mogę Cię reprezentować w postępowaniach przed wszystkimi sądami. 

Dlaczego mogę zaoferować Ci pomoc?

Nie jestem firmą odszkodowawczą. Moja oferta poparta jest rzetelną wiedzą zdobytą nie tylko podczas studiów czy też aplikacji radcowskiej ale także w trakcie wieloletniego już wykonywania zawodu radcy prawnego. Stoi za mną także ponad 20 letnie doświadczenie w stosowaniu prawa, w tym wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Znam przepisy prawa ubezpieczeniowego, orzecznictwo sądowe, procedury  zakładów ubezpieczeń. Wielokrotnie wspierałam klientów w trudnych dla nich sytuacjach życiowych. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc prawną i wsparcie na najwyższym poziomie, a wszystko w przyjaznej i życzliwej atmosferze. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób świadczę pomoc prawną lub czego możesz się spodziewać podczas spotkania ze mną? Zapraszam do zakładki O MNIE. Tam też w kilku słowach podpowiadam, w jaki sposób najlepiej przygotować się do spotkania ze mną. 

 

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik. Odszkodowania - kompleksowa pomoc prawna w życzliwej i przyjaznej atmosferze

Odszkodowania – w czym konkretnie mogę pomóc?

Mam wieloletnie już doświadczenie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Obsługując klientów z branży leasingowej czy rent a car lub CarSharing –  szkody a tym samym dochodzenie roszczeń odszkodowawczych jest codziennością. Dotyczy to roszczeń zarówno z polis OC jak i AC.

Wielokrotnie zdarza się że:

 • ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania pojazdu lub też

 • wypłacone odszkodowanie jest zaniżone

 • ubezpieczyciel odmówił pokrycia kosztów pojazdu zastępczego lub też

 • koszty najmu pojazdu zastępczego zostały przez ubezpieczyciela pokryte jedynie częściowo.

Zajmuje się jednak nie tylko szkodami komunikacyjnymi.  Po pomoc prawną zwracają się do mnie  osoby dochodzące roszczeń odszkodowawczych związanych np. z:

 • uszkodzeniem mienia ale też
 • dotyczących obrażeń ciała,
 • wypadkiem przy pracy
 • śmiercią osoby bliskiej 

Masz problem z Towarzystwem Ubezpieczeń? Potrzebujesz pomocy prawnej? Masz problem z uzyskaniem należnego Ci odszkodowania? Nie znalazłeś tu na stronie potrzebnych Ci informacji?

Zapraszam do kontaktu

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny – baza wiedzy – dowiedz się więcej