Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik została założona w 2005 r. przez Agatę Maksjan-Wójcik radcę prawnego, która jest także mediatorem cywilnym.

Przez 15 lat klientami Kancelarii byli przede wszystkim przedsiębiorcy. Wśród naszych klientów były firmy na przykład z branży finansowej (leasingowej, pożyczkowej, funduszy inwestycyjnych), ale także i rent a car, carsharing, transportowej, medycznej i innych. Mamy także duże doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, zmagających się z problemami prawnymi w codzienności.

Kierujemy się przesłaniem Jana Pawła II – “Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”, dlatego każdego dnia podejmujemy wysiłek, aby doskonalić świadczone przez nas usługi prawne. Wiemy, że “nic nie zastąpi bycia najlepszym”. Każdy klient i każda sprawa jest dla nas ważna, dlatego koncentrujemy się na każdej zleconej sprawie, szukamy dla niej najkorzystniejszych rozwiązań prawnych i dajemy z siebie wszystko. 

W świadczeniu usług cechuje nas:

M motywacja do osiągania sukcesów

Aambicja

Kkonsekwencja

Ssumienność

Jjakość

Aautentyczność

Nniezawodność

Jak pomagamy?

  • udzielamy porad i konsultacji prawnych ale także
  • sporządzamy opinie prawne
  • przygotowujemy odwołania od decyzji ubezpieczycieli 
  • reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych, ale także egzekucyjnych, mediacyjnych, oraz upadłościowych i restrukturyzacyjnych 
  • pomagamy w negocjacjach ale także
  • prowadzimy mediacje
  • opiniujemy jak również przygotowujemy projekty umów, ugód, porozumień, regulaminów, wniosków oraz innych dokumentów

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 503-002-777 albo pod adresem mailowym kancelaria@maksjan.pl, lub za pośrednictwem formularza.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, dlatego że każda sprawa jest inna. Po zapoznaniu się ze sprawą, przedstawiamy możliwe rozwiązania prawne i rekomendujemy najkorzystniejsze. 

 


Wybrane referencje